Rejestracja na lektoraty 2017/2018 - semestr letni

W terminie od 10.02.2018 r. (od godz. 12.00) do 04.03.2018 r. zostanie uruchomiona "giełda" miejsc  (w USOSweb) umożliwiająca zmianę grupy w obrębie przedmiotu (C-JO-X-Y-II lub IV) oraz wyrejestrowanie i zarejestrowanie w sytuacji zmiany poziomu bądź języka.

Obecnie każdy student semestru zimowego 2017/2018 jest przerejestrowany na semestr letni, co oznacza, że wyłącznie te osoby  mogą dokonać zmian.

Osoby zmieniające grupę i lektora w semestrze IV zobowiązani są również do analogicznej zmiany grupy egzaminacyjnej i zapisania się na egzamin do odpowiedniego wykładowcy prowadzącego zajęcia w semestrze letnim.

W przypadku niezaliczenia semestru I lub III należy wyrejestrować się z zajęć odpowiednio semestru II lub IV i grupy egzaminacyjnej.

Studenci powtarzający semestr letni proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu lub wysłanie wiadomości z prośbą o udostępnienie rejestracji.

Studenci powtarzający egzamin B2  - zapis wyłącznie przez sekretariat.

"INSTRUKCJA GIEŁDA"