Egzamin z arabskiego?

Przykro nam, nie uczymy tego języka. Mamy inne popularne języki, których znajomość jest często niezbędna.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Każdego roku coraz więcej studentów wybiera się na studia za granicę w ramach programu Erasmus – jadą do Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemiec i innych europejskich krajów.

KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

A dla ciekawych świata, w tym semestrze oferta specjalna – Kurs języka katalońskiego - po raz pierwszy u nas, prowadzony przez mgr Francisco Javiera Bordasa Corneta.

KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Dobra znajomość języka obcego, a dzisiaj raczej kilku języków obcych, to niewątpliwy atut, dzięki któremu można pokonać konkurencję i zdobyć pierwszą pracę.

KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

W semestrze zimowym 2013/14 chcemy zaprosić do nas szczególnie serdecznie studentów pragnących powtórzyć do egzaminów w sesji letniej.

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO

Małe grupy (10 osób) oraz nauka z osobami w podobnym wieku, o podobnych zainteresowaniach i poczuciu humoru.

E-learning

Studenci, uczęszczający na lektorat uzupełniany lub który będzie uzupełniany e-learningiem:

Wszelkie sprawy dotyczące e-learningu należy zgłaszać:

1. w zakresie merytorycznym do lektora prowadzącego lektorat metodą e-learning
2. w zakresie spraw technicznych (logowanie, konta użytkowników, odzyskanie hasła) na adres:
elearning.sjo@uksw.edu.pl

lub osobiście do CSI UKSW:

Kampus przy ul. Dewajtis:

• Stary Gmach, pokój 002, czynne PN-PT w godzinach 7:00 - 17:00

Kampus im. Ryszarda Rumianka, przy ul. Wóycickiego:

• Budynek 21, Audytorium Maximum, pokój 311 czynne PN-PT w godzinach 7:30 - 15:30
  • Budynek 23, pokój 113, czynne  PN-PT w godzinach 7:30 - 15:30